O nas

Home/ O nas

Kilka słów o nas

Optima Medical Group

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się placówką medyczną działającą w Małopolsce. Specjalizujemy się w okulistyce oraz medycynie estetycznej, w szczególności okolic oczu. Przywiązujemy bardzo dużą wagę do kwalifikacji i kompetencji całego naszego zespołu, jak również do jakości wyposażenia naszego ośrodka.
Nasza misja i zasady

Nasz zespół medyczny tworzą lekarze, których cechuje zamiłowanie do medycyny. Wiemy, że każdej dolegliwości musi towarzyszyć szerokie spojrzenie na Pacjenta, w szczególności na jego tryb życia, sposób odżywiania, nawyki, charakter pracy oraz współistnienie innych, pozornie niezwiązanych ze sobą schorzeń. Dlatego naszą dewizą jest holistyczne podejście do zdrowia. Poświęcamy dużo czasu na badanie, w tym na szczegółowe zebranie wywiadu. W komunikacji z Pacjentem zakładamy otwartość i wyczulenie na każde sygnalizowane objawy. Umiejętność ich interpretowania stanowi dla nas podstawowy atrybut kompetencji zawodowych. Takie podejście pozwala nam budować układ zaufania z Pacjentem niezbędny w procesie leczenia.
Nowoczesny sprzęt, komfortowe gabinety

W  leczeniu ważną rolę odgrywa wysokiej jakości sprzęt medyczny. Przywiązujemy do tej kwestii bardzo dużo uwagi, ponieważ wiemy, że jest ona niezbędnym uzupełnieniem tego, co w procesie leczenia jest najważniejsze, tj. rzetelnej wiedzy medycznej, doświadczenia zawodowego oraz empatii lekarza. Dlatego Optima to również ośrodek wyposażony, w najwyższej jakości, nowoczesny oraz certyfikowany sprzęt z zakresu okulistyki. Wnętrza naszej placówki są dostosowane dla osób niepełnosprawnych oraz starszych. Nasze gabinety są wyposażone w specjalistyczne meble oraz urządzenia sanitarne spełniające wymagania dotyczące sterylności, odporności na działania czynników zewnętrznych.
Salon optyczny

Stworzyliśmy miejsce, w którym każdy Pacjent uzyska kompleksową opiekę na wzrokiem, w tym znajdzie wyjątkowe okulary. Dlatego nasz zespół medyczny uzupełniają doświadczeni optycy, którzy zapewniają profesjonalne doradztwo, z zakresu doboru oprawy oraz najwłaściwszych soczewek okularowych.
Salon optyczny dla dzieci

W naszym salonie optyk dziecięcy to nie tylko dodatek, lecz ciepłe przyjemne miejsce, gdzie Twoje pociechy będą czuły się swobodnie. Wiemy, że rozpoczęcie noszenia okularów przez dzieci jest dużym przeżyciem, wiążącym się nawet ze stresem. Pomożemy im pokochać swoje okulary. W tym celu przygotowaliśmy specjalnie wydzielony optyk dla dzieci, gdzie znajduje się niemal 1000 oprawek dla najmłodszych. Mamy też wspaniałe nietuzinkowe dodatki do okularów, takie jak silikonowe amulety czy też inne ozdoby zakładane na nauszniki. Dają one możliwość ożywienia praktycznie każdej oprawy, co sprawia niezwykłą frajdę dzieciakom. Nasz salon współpracuje z doświadczonymi okulistami dziecięcymi, mającymi certyfikaty doboru soczewek okularowych MiyoSmart, które hamują postęp krótkowzroczności.
Powrót na górę
Sklep z soczewkami dla pacjentów logologo agencji Redinn