Oskar Leja

Lekarz Medycyny Estetycznej

lek. Oskar Leja

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, który ukończyłem w 2021 r. 

Obecnie pracuję jako lekarz rezydent Medycyny Rodzinnej oraz jestem słuchaczem Podyplomowych Studiów Medycyny Estetycznej. 

Jako lekarz najbardziej cenię sobie holistyczne podejście do organizmu i problemów moich pacjentów, a w medycynie estetycznej na pierwszym miejscu stoi podkreślanie i uwydatnienie naturalnego piękna moich pacjentek/ów oraz spowalnianie procesów starzenia poprzez odpowiednio dobraną stymulację i rewitalizację.

Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kongresach i indywidualnych szkoleniach.Dyplomy, certyfikaty, szkolenia i konferencje

Poniżej znajdą Państwo pliki potwierdzające moje wykształcenie, umiejętności oraz doświadczenie.
Specjaliści troszczacy się o Twoje zdrowie

Poznajmy się

Jesteśmy zespołem składającym się z doświadczonych, wzajemnie uzupełniających się specjalistów. W naszym zespole mamy bardzo dobre relacje, co ułatwia nam szybką komunikację, w celu omówienia nietypowych dolegliwości naszych Pacjentów. Każdy z nas wnosi do zespołu coś innego, co wpływa ostatecznie na wynik, jakim jest pełna satysfakcja Pacjentów wynikająca, z właściwej diagnozy i wdrożenia skutecznego leczenia. Wiemy, że zgrany, efektywny zespół może osiągnąć znacznie więcej niż jednostka.

[ESC] lub