Monika Marona

Neurolog

dr n. med. Monika Marona

Pani Doktor Monika Marona ukończyła wydział lekarski w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Następnie kontynuowała kształcenie w dziedzinie neurologii w Klinice Neurologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, gdzie pracuje nadal na stanowisku starszego asystenta. W 2010r. zdała Państwowy Egzamin Specjalizacyjny i uzyskała tytuł specjalisty neurologa. W 2010 roku uzyskała również stopień doktora nauk medycznych za pracę z dziedziny neurogenetyki. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologicznego (PTN). Systematycznie bierze udział w kursach, szkoleniach i konferencjach krajowych i międzynarodowych. Odbyła cykl miesięcznych szkoleń w ośrodkach europejskich ( w Ratyzbonie, Barcelonie) oraz w Rochester w Stanach Zjednoczonych Ameryki. 

Obecnie specjalizuje się w diagnostyce oraz leczeniu stwardnienia rozsianego i innych chorób demielinizacyjnych ośrodkowego układu nerwowego. Jednocześnie pracuje w Oddziale Neurologii Szpitala Uniwersyteckiego, co pozwala jej pozostawać na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami różnych aspektów neurologii. Zajmuje się również szkoleniem studentów (jest zatrudniona w Collegium Medicum na stanowisku asystenta) oraz kadry lekarzy uczestnicząc jako wykładowca w warsztatach i konferencjach.

 

Dyplomy, certyfikaty, szkolenia i konferencje

Poniżej znajdą Państwo pliki potwierdzające moje wykształcenie, umiejętności oraz doświadczenie.
Specjaliści troszczacy się o Twoje zdrowie

Poznajmy się

Jesteśmy zespołem składającym się z doświadczonych, wzajemnie uzupełniających się specjalistów. W naszym zespole mamy bardzo dobre relacje, co ułatwia nam szybką komunikację, w celu omówienia nietypowych dolegliwości naszych Pacjentów. Każdy z nas wnosi do zespołu coś innego, co wpływa ostatecznie na wynik, jakim jest pełna satysfakcja Pacjentów wynikająca, z właściwej diagnozy i wdrożenia skutecznego leczenia. Wiemy, że zgrany, efektywny zespół może osiągnąć znacznie więcej niż jednostka.

[ESC] lub