Małgorzata Kochana

Okulista, okulista dziecięcy

lek. Małgorzata Kochana

Ukończyłam studia na wydziale lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Obecnie pracuję jako lekarz rezydent w Szpitalu Specjalistycznym im. Stefana Żeromskiego w Krakowie.

W 2022 roku zdałam europejski egzamin specjalizacyjny EBO.

Podczas szkolenia specjalizacyjnego miałam możliwość pracować i uczyć się w wielu wiodących ośrodkach w Polsce i za granicą. Między innymi dwa lata szkolenia specjalizacyjnego odbyłam w Klinice Okulistyki i Onkologii Okulistycznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz ukończyłam półroczny fellowship (praktyczny staż) w Manchester Royal Eye Hospital w Wielkiej Brytanii. Jestem członkiem brytyjskiej izby lekarskiej. Dzięki grantom edukacyjnym odbyłam staże obserwacyjne w Moorfields Eye Hospital w Londynie oraz Klinice Okulistycznej w Monachium.

Jestem członkiem międzynarodowych towarzystw okulistycznych i zezowych. Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje poprzez liczne szkolenia oraz uczestniczę aktywnie w konferencjach międzynarodowych prezentując doświadczenie i przypadki kliniczne z mojej praktyki zawodowej.

Zajmuję się diagnostyką i leczeniem schorzeń przedniego i tylnego odcinka gałki ocznej. Moim głównym zainteresowaniem zawodowym jest leczenie zachowawcze i operacyjne zeza u dzieci i dorosłych.

Największą satysfakcją jest dla mnie poprawa zarówno wzroku jak i jakości życia moich pacjentów.

W Optima Medical Group przeprowadzam konsultacje okulistyczne i zezowe u dzieci powyżej 4 roku życia oraz u dorosłych.

strzałka prawa Rejestracja na wizytę

Dyplomy, certyfikaty, szkolenia i konferencje

Poniżej znajdą Państwo pliki potwierdzające moje wykształcenie, umiejętności oraz doświadczenie.
ozdobny heksagon
Inne kategorie
Specjaliści troszczacy się o Twoje zdrowie

Poznajmy się

Jesteśmy zespołem składającym się z doświadczonych, wzajemnie uzupełniających się specjalistów. W naszym zespole mamy bardzo dobre relacje, co ułatwia nam szybką komunikację, w celu omówienia nietypowych dolegliwości naszych Pacjentów. Każdy z nas wnosi do zespołu coś innego, co wpływa ostatecznie na wynik, jakim jest pełna satysfakcja Pacjentów wynikająca, z właściwej diagnozy i wdrożenia skutecznego leczenia. Wiemy, że zgrany, efektywny zespół może osiągnąć znacznie więcej niż jednostka.

[ESC] lub