Małgorzata Anzel

Małgorzata Anzel
Lekarz medycyny estetycznej

Lek. Małgorzata Anzel

Nazywam się Małgorzata Anzel. Jestem specjalistą okulistyki i lekarzem medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczeniem.

Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie. Specjalizację z zakresu okulistyki ukończyłam w Klinice Okulistyki i Onkologii Okulistycznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

W 2010r. zdałam z wyróżniającym się wynikiem Państwowy Egzamin Specjalizacyjny i uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie okulistyki.

Dodatkowo w 2008r. ukończyłam dwu-semestralne studia podyplomowe z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia

Systematycznie biorę udział w kursach, szkoleniach i warsztatach okulistycznych.

Dzięki specjalizacji z okulistyki i ukończonym studiom podyplomowym oraz w uczestnictwie w szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej mogę realizować swoje zawodowe marzenie o kompleksowym leczeniu chorób oczu i zwalczaniu niedoskonałości estetycznych w ich regionie.

Wiedza kliniczna zdobyta przeze mnie w czasie wieloletniej pracy w oddziale okulistycznym pozwala dać moim pacjentom poczucie bezpieczeństwa w czasie wykonywanych zabiegów plastycznych i estetycznych w tej trudnej i wymagającej doświadczenia okolicy.

Dyplomy, certyfikaty, szkolenia i konferencje

Poniżej znajdą Państwo pliki potwierdzające moje wykształcenie, umiejętności oraz doświadczenie.
Specjaliści troszczacy się o Twoje zdrowie

Poznajmy się

Jesteśmy zespołem składającym się z doświadczonych, wzajemnie uzupełniających się specjalistów. W naszym zespole mamy bardzo dobre relacje, co ułatwia nam szybką komunikację, w celu omówienia nietypowych dolegliwości naszych Pacjentów. Każdy z nas wnosi do zespołu coś innego, co wpływa ostatecznie na wynik, jakim jest pełna satysfakcja Pacjentów wynikająca, z właściwej diagnozy i wdrożenia skutecznego leczenia. Wiemy, że zgrany, efektywny zespół może osiągnąć znacznie więcej niż jednostka.

[ESC] lub