Małgorzata Anzel

Lekarz medycyny estetycznej

lek. Małgorzata Anzel

Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie. Specjalizację z zakresu okulistyki ukończyłam w Klinice Okulistyki i Onkologii Okulistycznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

W 2010r. zdałam z wyróżniającym się wynikiem Państwowy Egzamin Specjalizacyjny i uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie okulistyki.

Dodatkowo w 2008r. ukończyłam dwu-semestralne studia podyplomowe z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia

Systematycznie biorę udział w kursach, szkoleniach i warsztatach okulistycznych.

Dzięki specjalizacji z okulistyki i ukończonym studiom podyplomowym oraz w uczestnictwie w szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej mogę realizować swoje zawodowe marzenie o kompleksowym leczeniu chorób oczu i zwalczaniu niedoskonałości estetycznych w ich regionie.

Wiedza kliniczna zdobyta przeze mnie w czasie wieloletniej pracy w oddziale okulistycznym pozwala dać moim pacjentom poczucie bezpieczeństwa w czasie wykonywanych zabiegów plastycznych i estetycznych w tej trudnej i wymagającej doświadczenia okolicy.

strzałka prawa Rejestracja

Dyplomy, certyfikaty, szkolenia i konferencje

Poniżej znajdą Państwo pliki potwierdzające moje wykształcenie, umiejętności oraz doświadczenie.
ozdobny heksagon
Inne kategorie
''SZKOLENIE PRAKTYCZNE Z ZASTOSOWANIA PREPARATÓW'', Kraków 2015.11.14.
zobacz
Inne kategorie
''SESJA SZKOLENIOWA Z WYKORZYSTANIEM TECHNIK INIEKCJI NICI POLIDIOKSANOWYCH ART LIFT'', Kraków 2014.11.23.
zobacz
Inne kategorie
''SZKOLENIE Z ZAAWANSOWANYCH TECHNIK STOSOWANIA WYPEŁNIACZA DERMATOLOGICZNEGO DO KOREKCJI TKANKI MIĘKKIEJ ORAZ TECHNIK STOSOWANIA WYPEŁNIACZA DO KOREKCJI OKOLICY OKA'', Kraków 2015.03.01.
zobacz
Inne kategorie
Warsztaty praktyczne ''FOTOTERAPIA OD A DO Z'', Kraków 2014.11.28.
zobacz
Specjaliści troszczacy się o Twoje zdrowie

Poznajmy się

Jesteśmy zespołem składającym się z doświadczonych, wzajemnie uzupełniających się specjalistów. W naszym zespole mamy bardzo dobre relacje, co ułatwia nam szybką komunikację, w celu omówienia nietypowych dolegliwości naszych Pacjentów. Każdy z nas wnosi do zespołu coś innego, co wpływa ostatecznie na wynik, jakim jest pełna satysfakcja Pacjentów wynikająca, z właściwej diagnozy i wdrożenia skutecznego leczenia. Wiemy, że zgrany, efektywny zespół może osiągnąć znacznie więcej niż jednostka.

[ESC] lub