Katarzyna Kozicka

Okulista, okulista dziecięcy

lek. Katarzyna Kozicka

Jestem specjalistą okulistyki. Ukończyłam studia na wydziale lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Szkolenie specjalizacyjne odbywałam w Klinice Okulistyki i Onkologii Okulistycznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz częściowo również za granicą w Szpitalu Uniwersyteckim Miguel Servet w Saragossie.

Obecnie pracuję jako starszy asystent okulistyki w Wojewódzkim Szpitalu Okulistycznym w Krakowie na Oddziale specjalizującym się w chirurgii przedniego odcinka oka, dodatkowo zajmuje się leczeniem zwyrodnienia plamki związanego z wiekiem (AMD).

Stale podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych konferencjach naukowych, kursach, szkoleniach zarówno w kraju i za granicą. Odbywałam m.in. dwumiesięczny staż w Instituto de Microcirurgia Ocular w Barcelonie z zakresu chorób siatkówki oraz okuloplastyki, a także miesięczny staż w Clinica Oftalmologica VISSUM w Alicante z zakresu chirurgii refrakcyjnej i chorób siatkówki.

Zajmuję się diagnostyką i leczeniem schorzeń przedniego i tylnego odcinka gałki ocznej.

Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Z wyróżnieniem zdałam Państwowy Egzamin Specjalizacyjny, uzyskując tym samym tytuł specjalisty okulistyki. 

Od 2015 r. pracuję w Wojewódzkim Szpitalu Okulistycznym w Krakowie. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób przedniego i tylnego oka, ponadto wykonuję zabiegi laserowe w zaćmie wtórnej i jaskrze, laserokoagulację siatkówki oraz iniekcje doszklistkowe w programie leczenia AMD. 

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego. Stale poszerzam swoją wiedzę poprzez udział w licznych konferencjach naukowych.

Zapraszam na wizyty pacjentów powyżej 6 roku życia. 

 

 

 

strzałka prawa Rejestracja na wizytę

Dyplomy, certyfikaty, szkolenia i konferencje

Poniżej znajdą Państwo pliki potwierdzające moje wykształcenie, umiejętności oraz doświadczenie.
ozdobny heksagon
Inne kategorie
Inne kategorie
Inne kategorie
Specjaliści troszczacy się o Twoje zdrowie

Poznajmy się

Jesteśmy zespołem składającym się z doświadczonych, wzajemnie uzupełniających się specjalistów. W naszym zespole mamy bardzo dobre relacje, co ułatwia nam szybką komunikację, w celu omówienia nietypowych dolegliwości naszych Pacjentów. Każdy z nas wnosi do zespołu coś innego, co wpływa ostatecznie na wynik, jakim jest pełna satysfakcja Pacjentów wynikająca, z właściwej diagnozy i wdrożenia skutecznego leczenia. Wiemy, że zgrany, efektywny zespół może osiągnąć znacznie więcej niż jednostka.

[ESC] lub