Katarzyna Kozicka

Okulista, okulista dziecięcy

lek. Katarzyna Kozicka

Jestem specjalistą okulistyki. Ukończyłam studia na wydziale lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Szkolenie specjalizacyjne odbywałam w Klinice Okulistyki i Onkologii Okulistycznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz częściowo również za granicą w Szpitalu Uniwersyteckim Miguel Servet w Saragossie.

Obecnie pracuję jako starszy asystent okulistyki w Wojewódzkim Szpitalu Okulistycznym w Krakowie na Oddziale specjalizującym się w chirurgii przedniego odcinka oka, dodatkowo zajmuje się leczeniem zwyrodnienia plamki związanego z wiekiem (AMD).

Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych konferencjach naukowych, kursach, szkoleniach zarówno w kraju i zagranicą, m.in. dwumiesięczny staż w Instituto de Microcirurgia Ocular w Barcelonie z zakresu chorób siatkówki oraz okuloplastyki, miesięczy staż w Clinica Oftalmologica VISSUM w Alicante, z zakresu chirurgii refrakcyjnej i chorób siatkówki.

Zajmuję się diagnostyką i leczeniem schorzeń przedniego i tylnego odcinka gałki ocznej.

 

Rejestracja na wizytę

Dyplomy, certyfikaty, szkolenia i konferencje

Poniżej znajdą Państwo pliki potwierdzające moje wykształcenie, umiejętności oraz doświadczenie.
Specjaliści troszczacy się o Twoje zdrowie

Poznajmy się

Jesteśmy zespołem składającym się z doświadczonych, wzajemnie uzupełniających się specjalistów. W naszym zespole mamy bardzo dobre relacje, co ułatwia nam szybką komunikację, w celu omówienia nietypowych dolegliwości naszych Pacjentów. Każdy z nas wnosi do zespołu coś innego, co wpływa ostatecznie na wynik, jakim jest pełna satysfakcja Pacjentów wynikająca, z właściwej diagnozy i wdrożenia skutecznego leczenia. Wiemy, że zgrany, efektywny zespół może osiągnąć znacznie więcej niż jednostka.

[ESC] lub