Karolina Szymańska

Okulista

lek. Karolina Szymańska

Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Z wyróżnieniem zdałam Państwowy Egzamin Specjalizacyjny, uzyskując tym samym tytuł specjalisty okulistyki. 

Od 2015 r. pracuję w Wojewódzkim Szpitalu Okulistycznym w Krakowie. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób przedniego i tylnego oka, ponadto wykonuję zabiegi laserowe w zaćmie wtórnej i jaskrze, laserokoagulację siatkówki oraz iniekcje doszklistkowe w programie leczenia AMD. 

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego. Stale poszerzam swoją wiedzę poprzez udział w licznych konferencjach naukowych.

Zapraszam na wizyty pacjentów powyżej 10 roku życia.

strzałka prawa Rejestracja na wizytę

Dyplomy, certyfikaty, szkolenia i konferencje

Poniżej znajdą Państwo pliki potwierdzające moje wykształcenie, umiejętności oraz doświadczenie.
Specjaliści troszczacy się o Twoje zdrowie

Poznajmy się

Jesteśmy zespołem składającym się z doświadczonych, wzajemnie uzupełniających się specjalistów. W naszym zespole mamy bardzo dobre relacje, co ułatwia nam szybką komunikację, w celu omówienia nietypowych dolegliwości naszych Pacjentów. Każdy z nas wnosi do zespołu coś innego, co wpływa ostatecznie na wynik, jakim jest pełna satysfakcja Pacjentów wynikająca, z właściwej diagnozy i wdrożenia skutecznego leczenia. Wiemy, że zgrany, efektywny zespół może osiągnąć znacznie więcej niż jednostka.

[ESC] lub