Justyna Kostyra-Grabowska

Dermatolog, lekarz medycyny estetycznej

lek. Justyna Kostyra-Grabowska

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

W 2011 roku uzyskałam tytuł specjalisty z dziedziny dermatologii i wenerologii – za zdanie egzaminu specjalizacyjnego z wyróżniającym wynikiem otrzymałam nagrodę Okręgowej Rady Lekarskiej w Krakowie.

Od 2007 roku zajmuję się medycyną estetyczną. Od 2005 do 2018 roku pracowałam na stanowisku asystenta w Oddziale Dermatologii Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Żeromskiego w Krakowie, gdzie specjalizowałam się w leczeniu chorób skóry, zarówno u dorosłych jak i dzieci. 

Szeroka i specjalistyczna wiedza medyczna umożliwia mi holistyczne podejście do zdrowia i kondycji skóry, co przekłada się na bezpieczeństwo prowadzonych terapii. Stale podnoszę swoje kwalifikacje, regularnie uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach i kongresach naukowych z dziedziny dermatologii oraz medycyny estetycznej.

W szerokiej gamie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej preferuję te, które znacząco poprawiają kondycję skóry i pozwalają na zachowanie naturalnego wyglądu. 

 

Zapraszam na wizyty pacjentów w każdym wieku.

Dyplomy, certyfikaty, szkolenia i konferencje

Poniżej znajdą Państwo pliki potwierdzające moje wykształcenie, umiejętności oraz doświadczenie.
ozdobny heksagon
Inne kategorie
''SZKOLENIE PRAKTYCZNE Z ZASTOSOWANIA PREPARATÓW'', Kraków 2015.11.14.
zobacz
Inne kategorie
''SESJA SZKOLENIOWA Z WYKORZYSTANIEM TECHNIK INIEKCJI NICI POLIDIOKSANOWYCH ART LIFT'', Kraków 2014.11.23.
zobacz
Inne kategorie
''SZKOLENIE Z ZAAWANSOWANYCH TECHNIK STOSOWANIA WYPEŁNIACZA DERMATOLOGICZNEGO DO KOREKCJI TKANKI MIĘKKIEJ ORAZ TECHNIK STOSOWANIA WYPEŁNIACZA DO KOREKCJI OKOLICY OKA'', Kraków 2015.03.01.
zobacz
Inne kategorie
Warsztaty praktyczne ''FOTOTERAPIA OD A DO Z'', Kraków 2014.11.28.
zobacz
Specjaliści troszczacy się o Twoje zdrowie

Poznajmy się

Jesteśmy zespołem składającym się z doświadczonych, wzajemnie uzupełniających się specjalistów. W naszym zespole mamy bardzo dobre relacje, co ułatwia nam szybką komunikację, w celu omówienia nietypowych dolegliwości naszych Pacjentów. Każdy z nas wnosi do zespołu coś innego, co wpływa ostatecznie na wynik, jakim jest pełna satysfakcja Pacjentów wynikająca, z właściwej diagnozy i wdrożenia skutecznego leczenia. Wiemy, że zgrany, efektywny zespół może osiągnąć znacznie więcej niż jednostka.

[ESC] lub