Justyna Kostyra-Grabowska

Dermatolog, lekarz medycyny estetycznej

lek. Justyna Kostyra-Grabowska

Lek. med. Justyna Kostyra – Grabowska jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

W 2011 roku uzyskała tytuł specjalisty z dziedziny dermatologii i wenerologii – za zdanie egzaminu specjalizacyjnego z wyróżniającym się wynikiem otrzymała nagrodę Okręgowej Rady Lekarskiej w Krakowie.

Od 2007 roku zajmuje się medycyną estetyczną. Szeroka i specjalistyczna wiedza medyczna umożliwia jej holistyczne podejście do zdrowia i kondycji skóry, co przekłada się na bezpieczeństwo prowadzonych terapii. Stale podnosi swoje kwalifikacje regularnie uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach i kongresach naukowych z dziedziny dermatologii oraz medycyny estetycznej.

W szerokiej gamie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej preferuje te, które znacząco poprawiają kondycję skóry i pozwalają na zachowanie naturalnego wyglądu. 

Od 2005 do 2018 roku pracowała na stanowisku asystenta w Oddziale Dermatologii Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Żeromskiego w Krakowie, gdzie specjalizowała się w leczeniu chorób skóry zarówno dorosłych jak i dzieci. W oddziale hospitalizowani byli między innymi pacjenci z ciężkimi postaciami atopowego zapalenia skóry, łuszczycy, chorobami pęcherzowymi. Uczestniczyła również w prowadzonych na oddziale badaniach klinicznych.

Prywatnie jest mamą trójki dzieci. Fascynuje się światem zapachów i sztuką perfumiarstwa. Lubi literaturę fantasy, muzykę filmową i malarstwo digital painting.

 

Rejestracja na wizytę Formularz kontaktowy

Dyplomy, certyfikaty, szkolenia i konferencje

Poniżej znajdą Państwo pliki potwierdzające moje wykształcenie, umiejętności oraz doświadczenie.
''SZKOLENIE PRAKTYCZNE Z ZASTOSOWANIA PREPARATÓW'', Kraków 2015.11.14.
''SZKOLENIE Z ZAAWANSOWANYCH TECHNIK STOSOWANIA WYPEŁNIACZA DERMATOLOGICZNEGO DO KOREKCJI TKANKI MIĘKKIEJ ORAZ TECHNIK STOSOWANIA WYPEŁNIACZA DO KOREKCJI OKOLICY OKA'', Kraków 2015.03.01.
Warsztaty praktyczne ''FOTOTERAPIA OD A DO Z'', Kraków 2014.11.28.
''SESJA SZKOLENIOWA Z WYKORZYSTANIEM TECHNIK INIEKCJI NICI POLIDIOKSANOWYCH ART LIFT'', Kraków 2014.11.23.
Specjaliści troszczacy się o Twoje zdrowie

Poznajmy się

Jesteśmy zespołem składającym się z doświadczonych, wzajemnie uzupełniających się specjalistów. W naszym zespole mamy bardzo dobre relacje, co ułatwia nam szybką komunikację, w celu omówienia nietypowych dolegliwości naszych Pacjentów. Każdy z nas wnosi do zespołu coś innego, co wpływa ostatecznie na wynik, jakim jest pełna satysfakcja Pacjentów wynikająca, z właściwej diagnozy i wdrożenia skutecznego leczenia. Wiemy, że zgrany, efektywny zespół może osiągnąć znacznie więcej niż jednostka.

[ESC] lub