Izabela Krzysztonek-Weber

Specjalista Internista, Nefrolog, Dyplomowany Lekarz Medycyny Estetycznej

lek. Izabela Krzysztonek-Weber

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie. Studia ukończyła w 2006 roku na Wydziale Lekarskim.  Specjalizację z chorób wewnętrznych odbywała w Klinice Nefrologii oraz Endokrynologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Tytuł specjalisty chorób wewnętrznych uzyskała w 2016 roku a z racji szczególnego zainteresowania nefrologią rozpoczęła specjalizację w tej dziedzinie uzyskując w 2019 roku tytuł specjalisty nefrologa.

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej – absolwentka studiów podyplomowych Kosmetologia – Medycyna Estetyczna dla lekarzy w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Doświadczenie, umiejętności praktyczne oraz wiedzę z dziedziny medycyny estetycznej i anti-aging’u nieprzerwanie poszerza biorąc udział w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych.

Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, posiada wieloletnie doświadczenie kliniczne i gruntowną wiedzę internistyczną połączoną z zamiłowaniem do szeroko rozumianej estetyki oraz zdrowego stylu życia, co pozwala szeroko i kompleksowo spojrzeć na Pacjenta, ocenić stan zdrowia, „potrzeby estetyczne” i wybrać możliwie najlepszy indywidualny plan zabiegowy.

Medycyna estetyczna ma tendencje holistyczne. Upatruje dobra człowieka w analizie całego jego trybu życia, przebytych chorobach, nawykach żywieniowych czy wydarzeniach egzystencjalnych mających wpływ na jego stan zdrowia. Moim celem jest wydobycie piękna i atrakcyjności tkwiących już w człowieku, spełnienie jego potencjału, a usługi estetyczne oferowane przez Centrum Medyczne Medissa mają zapewnić fachową pomoc w realizacji tych życiowych celów – między innymi pozbycia się kompleksów czy przezwyciężenia trudności w sferze relacji interpersonalnych.

Dyplomy, certyfikaty, szkolenia i konferencje

Poniżej znajdą Państwo pliki potwierdzające moje wykształcenie, umiejętności oraz doświadczenie.
Specjaliści troszczacy się o Twoje zdrowie

Poznajmy się

Jesteśmy zespołem składającym się z doświadczonych, wzajemnie uzupełniających się specjalistów. W naszym zespole mamy bardzo dobre relacje, co ułatwia nam szybką komunikację, w celu omówienia nietypowych dolegliwości naszych Pacjentów. Każdy z nas wnosi do zespołu coś innego, co wpływa ostatecznie na wynik, jakim jest pełna satysfakcja Pacjentów wynikająca, z właściwej diagnozy i wdrożenia skutecznego leczenia. Wiemy, że zgrany, efektywny zespół może osiągnąć znacznie więcej niż jednostka.

[ESC] lub