Anna Babik

Okulista

lek. Anna Babik

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
Szkolenie specjalizacyjne odbyłam w Klinice Okulistyki i Onkologii Okulistycznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. W swojej praktyce zawodowej zajmuję się diagnostyką i leczeniem wad refrakcji, schorzeń aparatu ochronnego, przedniego i tylnego odcinka oka
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego
Stale poszerzam swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w licznych konferencjach, szkoleniach oraz warsztatach okulistycznych.
Przyjmuję pacjentów powyżej 10 roku życia. Jestem certyfikowanym specjalistą doboru soczewek okularowych MyioSmart hamujących postęp krótkowzroczności.

strzałka prawa Rejestracja na wizytę

Dyplomy, certyfikaty, szkolenia i konferencje

Poniżej znajdą Państwo pliki potwierdzające moje wykształcenie, umiejętności oraz doświadczenie.
ozdobny heksagon
Okulistyka
MiYOSMAT
zobacz
Specjaliści troszczacy się o Twoje zdrowie

Poznajmy się

Jesteśmy zespołem składającym się z doświadczonych, wzajemnie uzupełniających się specjalistów. W naszym zespole mamy bardzo dobre relacje, co ułatwia nam szybką komunikację, w celu omówienia nietypowych dolegliwości naszych Pacjentów. Każdy z nas wnosi do zespołu coś innego, co wpływa ostatecznie na wynik, jakim jest pełna satysfakcja Pacjentów wynikająca, z właściwej diagnozy i wdrożenia skutecznego leczenia. Wiemy, że zgrany, efektywny zespół może osiągnąć znacznie więcej niż jednostka.

[ESC] lub