Agata Sędybył

Optyk

Agata Sędybył

W branży optycznej pracuję od 2016 roku. W 2019 roku zdobyłam dyplom technika optyka. Doświadczenie oraz wiedza, które zebrałam w trakcie tych lat pozwala mi na dopasowanie odpowiednich produktów do wymagań pacjenta. Regularnie uzupełniam i aktualizuję wiedzę na różnorodnych szkoleniach, konferencjach i webinarach dotyczących procedur badania optometrycznego, nowych rozwiązań optycznych czy komunikacji z pacjentem. Posiadam również akredytację do dopasowania specjalistycznych soczewek hamujących krótkowzroczność MiYOSMART firmy HOYA. 

Podczas doboru okularów z pacjentem stawiam na precyzję, więc po badaniu potrzeb i oczekiwań przedstawiam najlepsze dostępne rozwiązania, dzięki czemu pacjent w okularach może czuć się komfortowo, a przy tym świetnie wyglądać. Optyka stałą się moją pasją, dlatego nieustannie śledzę jej najnowsze trendy.Dyplomy, certyfikaty, szkolenia i konferencje

Poniżej znajdą Państwo pliki potwierdzające moje wykształcenie, umiejętności oraz doświadczenie.
ozdobny heksagon
Optometria
2022-04 Konferencja optometria Sędybył
zobacz
Optyka
2019-08 Technik optyk Sędybył
zobacz
Optometria
2019-03 Kurs refrakcji I stopnia Sędybył
zobacz
Optyka
2019-06 Kurs refrakcji II stopnia Sędybył
zobacz
Optyka
2019-08 Wykonywanie i naprawa pomocy wzrokowych Sędybył
zobacz
Optometria
2019-06 Kurs Obróbka i montaż pomocy wzrokowych Sędybył
zobacz
Optyka
2019-07 Kurs refrakcji III stopnia Sędybył
zobacz
Optyka
2019-03 Montaż i naprawa elementów i układów optycznych Sędybył
zobacz
Optometria
2019-06 Kurs refrakcji II stopnia Sędybył
zobacz
Specjaliści troszczacy się o Twoje zdrowie

Poznajmy się

Jesteśmy zespołem składającym się z doświadczonych, wzajemnie uzupełniających się specjalistów. W naszym zespole mamy bardzo dobre relacje, co ułatwia nam szybką komunikację, w celu omówienia nietypowych dolegliwości naszych Pacjentów. Każdy z nas wnosi do zespołu coś innego, co wpływa ostatecznie na wynik, jakim jest pełna satysfakcja Pacjentów wynikająca, z właściwej diagnozy i wdrożenia skutecznego leczenia. Wiemy, że zgrany, efektywny zespół może osiągnąć znacznie więcej niż jednostka.

[ESC] lub