Oferta Optima Medical Group

Konsultacja optometryczna

Soczewki okularowe Sync III

Relaks dla oczu w cyfrowym świecie

SEIKO I XCEED

Modne, zaprojektowane z niezwykłą starannością i precyzją, jednoogniskowe soczewki okularowe. SEIKO I Xceed łączą bezkompromisową jakość widzenia z najwyższym poziomem estetyki. Stworzone w oparciu o parametry indywidualne, dostępne w trzech wersjach, SEIKO I Xceed to pierwsze soczewki jednoogniskowe które uwzględniają styl życia użytkownika.

SEIKO SMARTZOOM

SEIKO SmartZoom to innowacyjne soczewki okularowe, stanowiące odpowiedź na wymagania dzisiejszego świata. Zostały zaprojektowane tak, by wspierać wzrok w walce z wyzwaniami stawianymi przez urządzenia cyfrowe.

Soczewki okularowe MiYOSMART

MiYOSMART TO BEZPIECZNA, ŁATWA, NIEINWAZYJNA I SKUTECZNA METODA POSTĘPOWANIA W KRÓTKOWZROCZNOŚCI U DZIECI Spowolnienie progresji krótkowzroczności średnio o 60% *

Soczewki okularowe WorkStyle V+

Dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkownika

Soczewki okularowe Daynamic

Dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkownika

Soczewki okularowe Hoyalux ID Myself

Dobór MiYOSMART u okulisty posiadającego certyfikat

UWAGA! Usługa wykonywana jedynie dla pacjentów współpracującego salonu optycznego, po wcześniejszej weryfikacji możliwości technicznych zastosowania technologii MiYOSMART u jednego z naszych optyków posiadających odpowiednie uprawnienia. W innych przypadkach zalecane wybieranie usług z doborem korekcji okularowej bez wskazania rodzaju szkieł.

[ESC] lub