Ultraflex Premier Toric

Soczewki toryczne Ultraflex Premier Toric zostały zaprojektowane z myślą o osobach, zmagających się z astygmatyzmem. Wykorzystana w soczewkach rewolucyjna technologia Aquaform® oraz bardzo wysokie uwodnienie na poziomie 48% zapobiegają wysychaniu śluzówki oka, oraz chronią ją przed podrażnieniem. Gładkie, zaokrąglone krawędzie soczewki przyczyniają się do minimalizowania interakcji z powiekami, zapewniając tym samym większą swobodę noszenia. Wysoka tlenoprzepuszczalność umożliwia natomiast optymalny przepływ powietrza do rogówki. 

Soczewki Ultraflex premier toric posiadają większą toryczną strefę optyczną, dzięki czemu pacjenci mogą cieszyć się doskonałą jakością widzenia z każdej odległości. Zoptymalizowana geometria soczewki odpowiada za prawidłowe ułożenie na oku oraz optymalną ruchomość. 

Miesięczny tryb użytkowania odznacza się dużą wygodą, a jednocześnie nie przyczynia się do powstawania infekcji. Materiał, z którego wykonana jest soczewka Ultraflex premier toric nie wywołuje podrażnień i jest przyjazny dla ludzkiego oka. Należy jednak pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji soczewek przy użyciu specjalnie do tego dedykowanych płynów. 

 

Moc sferyczna

od -10,00 do -6,50 D

(co 0,50 D)

od -6,00 do +6,00D

(co 0,25 D)

od +6,50 do +8,00 D

(co 0,50 D)

Moce cylindrów

-2,25; -1,75; -1,25; -0,75

Materiał

Comfilcon A

Zawartość wody

48%

Promień krzywizny

8,7 mm

Średnica

14,5 mm

Dk/t

116

Specjaliści troszczacy się o Twoje zdrowie

Pomogą Ci

[ESC] lub