Konsultacja optometryczna

Zindywidualizowane, najwyższej jakości soczewki jednoogniskowe, które oferują jedyną w swoim rodzaju korekcję wady wzroku. Stworzone w oparciu o parametry indywidualne tak, by idealnie pasować do Twojego stylu życia. Te soczewki to wyjątkowe połączenie najlepszej jakości widzenia i estetycznego wzornictwa.

SEIKO I Xceed to pierwsze soczewki jednoogniskowe, które uwzględniają styl życia użytkownika. Gwarantują maksymalną jakość widzenia na całej powierzchni soczewki.

Jeśli oczekujesz od życia wszystkiego co najlepsze to te ultra-cienkie i wyjątkowo lekkie soczewki są dokładnie tym, czego szukasz.

Informacje pochodzą ze strony: www.seikovision.com

Co znacząco skraca czas adaptacji do nowych okularów? Soczewki, które są dopasowane do każdej sytuacji w ciągu dnia, stworzone precyzyjnie o Twoje codzienne wymagania wzrokowe.

Twój styl życia określa to, kim jesteś. SEIKO I Xceed to produkt skrojony na miarę, tak by wspierać Cię we wszystkim co robisz. Dzięki niemu poczujesz się świetnie.

WERSJA A: DLA TYCH, KTÓRZY PATRZĄ PRZED SIEBIE
Jeżeli znacznie cześciej patrzysz w dal niż skupiasz się na czynnościach wykonywanych w bliży, to WERSJA A jest stworzona dla Ciebie. To wybór dla każdego, kto najczęściej spogląda na przedmioty znajdujące się daleko, potrzebuje rozróżnić obrazy, odczytać tekst w dali.

WERSJA B: DLA TYCH, KTÓRZY SZUKAJĄ PERFEKCYJNEJ RÓWNOWAGI
Zaprojektowane, aby w pełni odpowiadać na wymagania wzrokowe każdego dnia. WERSJA B to idealny wybór dla każdego, kto spędza dużo czasu patrząc w dal, ale wykonuje również czynności w bliskich odległościach wymagające szerokiego pola widzenia

WERSJA C: DLA TYCH, KTÓRZY LUBIĄ PATRZEĆ Z BLISKA
Jeśli jesteś osobą, dla której najwyższym priorytetem jest praca w bliskich odległościach to WERSJA C stanowi najlepszy wybór dla Ciebie. Pozwala osiągnąć maksymalną ostrośći najwyższą precyzję np. podczas czytania czy oglądania zdjęć z niewielkiej odległości.

To co wyróżnia SEIKO to maksymalne dopasowanie do indywidualnnych potrzeb, tak by sprostać wszystkim oczekiwaniom użytkowników. Stąd niemal nieograniczona możliwość kombinacji dodatkowych wariantów.

MATERIAŁ

Seiko 1.74 to najcieńszy i najlżejszy materiał do produkcji soczewek okularowych. Oferuje najwyższy komfort użytkowania i wyjątkowo elegancki wygląd. To naturalny wybór dla każdego, kto poszukuje bezkompromisowej jakości i niezrównanej estetyki.

___

POWŁOKI

Szkodliwe promieniowanie UV towarzyszy nam zawsze, nawet w pochmurne dni. Dlatego SEIKO SuperResistantCoat-UV to wybór numer jeden.

Precyzyjna powłoka antyrefleksyjna, która w pełni chroni wzrok redukując równie szkodliwe, odbite promieniowanie UV. Ponadto jest łatwa w czyszczeniuj i charakteryzuje się podwyższoną odpornością na zarysowania.

BARWIENIA

Soczewki dostępne w atrakcyjnych odcieniach: brązowym, szarym i zielonym i całą gamą powłok, również lustrzanych SEIKO MIRROR. To znakomite połączenie funkcjonalności i modnego wyglądu.

 

Balance Zone Technology to unikalna technologia, będąca perfekcyjną kombinacją najwyższych walorów estetycznych i ostrości widzenia na całej powierzchni soczewki.

Minimalizuje efekty powiększenia i pomniejszenia obrazu, powodowane zwykle przez soczewki o większej grubości. W efekcie pozwala jak najdokładniej zachować naturalny wygląd.

Jednocześnie, ostrość obrazu jest zoptymalizowana na całej powierzchni soczewki, co zapewnia doskonałą jakość widzenia. To perfekcyjna synteza osiągnięć technologicznych i elegancji.

Specjaliści troszczacy się o Twoje zdrowie

Pomogą Ci

Skontaktuj się z nami - pomożemy Ci

REJESTRACJA TELEFONICZNA  +48 537 800 807

REJESTRACJA ON-LINE:

Formularz kontaktowy

[ESC] lub