Konsultacja optometryczna

Wiele osób korzysta z urządzeń cyfrowych ponad 2 godziny dziennie. Może to powodować cyfrowe zmęczenie oczu (DES), które objawia się m.in. bólami głowy, ramion i pleców, nieostrym widzeniem i czerwonymi, łzawiącymi oczami.

SEIKO SmartZoom to innowacyjne soczewki okularowe, stanowiące odpowiedź na wymagania dzisiejszego świata. Zostały zaprojektowane tak, by wspierać wzrok w walce z wyzwaniami stawianymi przez urządzenia cyfrowe. Zapewniają komfortowe widzenie podczas wpatrywania się w ekrany urządzeń mobilnych i płynne przejścia podczas przenoszenia wzroku z bliskich odległości na dal.

Soczewki okularowe SEIKO SmartZoom zaprojektowano specjalnie z myślą o osobach spędzających dziennie 2 godziny lub więcej z urządzeniami cyfrowymi.

Informacje pochodzą ze strony: www.seikovision.com

Wyjątkowy komfort podczas korzystania z urządzeń cyfrowych
Redukcja bólu karku i szyi
Ciesz się komfortowym widzeniem każdego dnia
Personalizacja w najdrobniejszych szczegółach

Soczewki SEIKO SmartZoom wykorzystują wewnątrzasferyczną konstrukcję 360°, dzięki czemu są nadzwyczaj cienkie oraz bardzo lekkie. Zapewniają szerokie pole widzenia oraz wyjątkową jakość obrazu. Ekskluzywna technologia SEIKO Balance Zone Technology poprawia estetykę oraz jakość widzenia.

Rewolucyjny, delikatny przyrost mocy w dolnych partiach soczewek redukuje symptomy cyfrowego zmęczenia wzroku (DES) takie jak np. bóle głowy. Dostępne są cztery różne wartości wsparcia akomodacji.

SEIKO SmartZoom

Soczewki okularowe SEIKO SmartZoom wykonane są w oparciu o parametry standardowe. Zapewniają komfortowe widzenie wszystkim, którzy korzystają z urządzeń cyfrowych. Zaawansowana konstrukcja wsparcia akomodacji redukuje napięcie i umożliwia płynne przenoszenie wzroku na różne odległości.

SEIKO SmartZoom Xceed

Soczewki okularowe SEIKO SmartZoom Xceed nie tylko redukują objawy cyfrowego zmęczenia wzroku, ale również dają użytkownikowi wyjątkowy komfort, dzięki maksymalnemu dopasowaniu w oparciu o parametry indywidualne. Ten wyjątkowy produkt został zoptymalizowany pod kątem nowoczesnego stylu życia

SuperResistantBlue

Redukuje uciążliwe wysokoenergetyczne światło niebieskie emitowane przez ekrany urządzeń cyfrowych. Ponadto, powłoka SRB-UV zmniejsza odbicie promieni UV do 100%.

RoadClearCoat

Zapewnia widzenie bez efektu olśnienia, zwłaszcza w warunkach nocnych i przy słabym oświetleniu.

SuperResistantCoat

Innowacyjna powłoka o podwyższonej wytrzymałości. Nadaje się do użytku codziennego. Dodatkowo wersja SRC-UV redukuje odbicie promieni UV do 100%.

Soczewki SEIKO SmartZoom dostępne są w czterech wartościach wsparcia akomodacji. Dzięki temu możliwe jest precyzyjne dopasowanie produktu do różnych potrzeb wzrokowych. Każda z wartości ściśle odpowiada na zapotrzebowanie wynikające z występujących objawów cyfrowego zmęczenia wzroku (DES), trybu życia oraz wieku.

SmartZoom 05

Bez lub z minimalnymi objawami cyfrowego zmęczenia wzroku.

SmartZoom 07

Z objawami cyfrowego zmęczenia wzroku występującymi okazjonalnie.

SmartZoom 10

Z często występującymi objawami cyfrowego zmęczenia wzroku.

SmartZoom 12

Osoby z poważnymi objawami cyfrowego zmęczenia wzroku.

Korzystanie z urządzeń cyfrowych

Twój wiek

Rekomendowana wartość wsparcia akomodacji

05

(+0,5) Zapobiega nadwyrężeniu wzroku, bez trudu zapewniając Ci komfort widzenia podczas pracy z urządzeniami cyfrowymi.

Balance Zone Technology to unikalna technologia, będąca perfekcyjną kombinacją najwyższych walorów estetycznych i ostrości widzenia na całej powierzchni soczewki.

Minimalizuje efekty powiększenia i pomniejszenia obrazu, powodowane zwykle przez soczewki o większej grubości. W efekcie pozwala jak najdokładniej zachować naturalny wygląd.

Jednocześnie, ostrość obrazu jest zoptymalizowana na całej powierzchni soczewki, co zapewnia doskonałą jakość widzenia. To perfekcyjna synteza osiągnięć technologicznych i elegancji.

Specjaliści troszczacy się o Twoje zdrowie

Pomogą Ci

Skontaktuj się z nami - pomożemy Ci

REJESTRACJA TELEFONICZNA  +48 537 800 807

REJESTRACJA ON-LINE:

Formularz kontaktowy

[ESC] lub