Nucleofill - lifting na poziomie komórkowym

Nucleofill to preparat do głębokiej odnowy i bioresktukturyzacji skóry. Ten innowacyjny zabieg działa na trzech poziomach: liftingu, antyoksydacji i nawilżenia.

To niepowtarzalne, potrójne działanie na poziomie komórkowym, które daje efekt wyraźnego i długotrwałego odmłodzenia. Nucleofill to synonim innowacyjnej biotechnologii w medycynie estetycznej i anti-agingu. Jest naukowo potwierdzoną metodą biostymulacji skóry; zawiera polinukleotydy, które w trzykierunkowym mechanizmie pobudzają skórę do odbudowy.

Pierwszy kierunek działania to biostymulacja poprzez receptory na fibroblastach w skórze. Dzięki takiemu pobudzeniu fibroblasty przekształcają się w miofibroblasty. Stymulowany jest proces wytwarzania kolagenu typu I i elastyny, co powoduje zagęszczenie skóry i jej uniesienie. Drugi mechanizm to „zmiatanie” wolnych rodników i działanie antyoksydacyjne. Trzecim kierunkiem działania jest głębokie nawilżenie. Polinukeotydy wiążą wodę i zapewniają długotrwałe izoosmotyczne nawodnienie macierzy pozakomórkowej. Dzięki temu skóra staje się nawilżona i jędrna.

Twoja skóra zostanie wprowadzona w proces biostymulacji, dzięki czemu zacznie się regenerować, ulegnie zagęszczeniu i ujędrnieniu. Dodatkowe działanie antyoksydacyjne i nawilżające sprawi, że zauważysz wyraźne odmłodzenie skóry, która jednocześnie stanie się promienna i zaczną zanikać objawy stresu oksydacyjnego.

Poprawi się koloryt skóry, a drobne zmarszczki ulegną wypłycaniu.

Efekt będzie taki, jak Pacjent oczekuje, to jest wyraźny, ale naturalny, bez zmieniania rysów twarzy.

  • starzenie się skóry
  • występowanie zmarszczek i blizn
  • skóra niedotleniona
  • skóra odwodniona
  • skóra narażona na stres oksydacyjny

Idealny dla osób, które zauważają u siebie utratę elastyczności i objawy starzenia, a skóra jest pozbawiona blasku i wymagająca dogłębnego nawilżenia.

Zabieg można wykonać niezależnie od wieku i rodzaju skóry.

  • ciąża i karmienie piersią
  • choroby nowotworowe,
  • zaburzenia w krzepnięciu krwi
  • stan zapalny skóry

Lekarz wprowadzi Nucleofill drogą iniekcji (tj. za pomocą igły lub kaniuli) w kilku punktach. Zabieg nie jest bolesny, można odczuwać delikatne mrowienie.

W celu uzyskania najlepszych efektów Nucleofill wykonuje się w serii 4 zabiegów co 2-4 tygodnie.

Zabieg nie jest bolesny. Po zabiegu można wrócić do codziennych czynności, ewentualnie może się pojawić delikatny obrzęk lub siniak.

 

Specjaliści troszczacy się o Twoje zdrowie

W leczeniu tej dolegliwości pomogą

[ESC] lub