Mezoterapia kwasem hialuronowym - hydrobalance soft-lifting

Mezoterapia kwasem hialuronowym zapewnia nie tylko zwiększenie nawilżenia skóry, ale jest również sposobem na jej dogłębne i długotrwałe nawodnienie.

Jest to niechirurgiczna metoda poprawy kondycji i wyglądu skóry. Służy jej regeneracji i odmłodzeniu. Jest zabiegiem, który ma na celu leczenie poprzez wstrzykiwanie dobroczynnych substancji bezpośrednio w głąb skóry. Bezpośrednie, ukierunkowane i miejscowe działanie znacznie zwiększa efektywność kuracji.

Kwas hialuronowy jest kluczowy w zachowaniu i przywracaniu młodego wyglądu skóry. To fizjologiczny składnik tkanek, który wiąże wodę w naskórku, a wraz z czasem ulega naturalnemu, stopniowemu zanikowi. Dlatego iniekcja kwasu hialuronowego jest najbardziej efektywnym rozwiązaniem na przywrócenie optymalnego nawilżenia skóry, w jej głębokich warstwach. To również doskonały sposób na pobudzenie jej do autoregeneracji, służącej wygładzeniu i zwiększeniu elastyczności.

Stosowane preparaty:

 • Restylane Vital,
 • Restylane Vital Light.
Umów się na zabieg
 • zapobieganie objawom starzenia się skóry
 • płytkie zmarszczki
 • starzenie się i wiotkość skóry
 • skóra pozbawiona blasku
 • odwodniona, wysuszona skóra
 • utrata objętości i jędrności skóry
 • blizny
 • ciąża i karmienie piersią
 • ostre i przewlekłe stany zapalne w miejscu wykonywania zabiegu np. (opryszczka, trądzik) 
 • choroby o podłożu autoimmunologicznym zwłaszcza w fazie zaostrzenia takie jak: choroby tkanki łacznej, choroba Hashimoto, autoimmunologiczne zapalenia naczyń, zapalenie wątroby, cukrzyca
 • występowanie objawów infekcji ogólnej w dniu wykonywania zabiegu np. przewlekłych stanów zapalnych zębów, zatok, opryszczki 
 • tendencja do powstawania przyrosłych blizn
 • zaburzenia w krzepnięciu krwi
 • stosowanie leków rozrzedzających krew 
 • aktywne choroby nowotworowe
 • alergia lub nadwrażliwość na składniki znajdujące się w preparacie

Przed zabiegiem należy skonsultować się z lekarzem, aby ustalić skład preparatu oraz częstotliwość wykonywania zabiegu. Najczęściej dla uzyskania maksymalnych efektów wykonuje się serię zabiegów (3-4 razy co 2-4 tyg. w zależności od wybranego preparatu).

Należy unikać stosowania niesteroidowych leków przeciwzapalnych i leków rozrzedzających krew przed zabiegiem (np. Ibuprofen, Aspiryna).

Po zabiegu może wystąpić lokalne zaczerwienienie i niewielkie zasinienia, które ustępują zazwyczaj w ciągu kilku dni.

W zależności od użytego preparatu w miejscu wkłuć mogą pojawić się grudki utrzymujące się do kilku dni.  Należy unikać ekspozycji na wysokie i niskie temperatury przez ok. 2 tyg.  Wskazane jest również unikanie basenu i intensywnego wysiłku fizycznego przez okres kilku dni. Zalecane jest stosowanie kremów z filtrem 50+ przez ok. 2 tyg.

 • odmłodzenie i poprawa jakości skóry
 • spłycenie drobnych zmarszczek
 • poprawa napięcia, ujędrnienie i nawilżenia skóry
 • poprawa owalu twarzy
 • redukcja przebarwień, wyrównanie kolorytu

STOSOWANE PREPARATY

Restylane Vital®/ Restylane Vital Light

Restylane Skinboosters zawiera stabilizowany kwas hialuronowy stworzony dzięki unikalnej, opatentowanej technologii NASHA™. Charakteryzuje się wysoką trwałością, a zaaplikowany w głębokie warstwy oddziałuje na skórę przez wiele miesięcy dając efekt głębokiej rewitalizacji i nawilżenia.

Zobacz więcej

FRESH LIFT

Fresh Lift jest całkowicie nowym podejściem do nawilżenia, ujędrnienia, odmłodzenia skóry przy zachowaniu naturalnych rysów twarzy. Polega na połączeniu podczas jednej sesji dwóch preparatów o udowodnionym klinicznie działaniu rewitalizującym skórę. Preparat sieciowanego kwasu hialuronowego delikatnie napina i unosi skórę twarzy, a dodany do niego kompleks kwasu hialuronowego niesieciowanego i aminokwasów, idebenonu i witamin w sposób wielokierunkowy poprawia jej strukturę i wygładza zmarszczki, zwiększa elastyczność i jędrność. Podany do skóry przy pomocy kaniuli kwas hialuronowy, koenzymy, witaminy, glutation, nukleotydy jeszcze długo po zabiegu chronią skórę przed szkodliwymi czynnikami środowiska utrzymując ją w dobrej kondycji.

Zabieg polega na podskórnej iniekcji preparatu przy użyciu kaniuli. Na całą twarz jest od 2 do 4 miejsc iniekcji. Bezpośrednio po zabiegu można powrócić do zwykłych obowiązków – sporadycznie zdarzają się siniaczki związane z techniką podania preparatu, które ustępują samoistnie. W okresie po zabiegu zalecane jest spożywanie większej ilości płynów – stwarza to optymalne warunki dla rewitalizacji skóry.

Rekomendowana seria 3 zabiegów w odstępach 2-4 miesięcznych zapewnia spektakularne efekty estetyczne, jednak dokładna liczba zabiegów zależy od rodzaju skóry, stylu życia, pielęgnacji pozabiegowej. Aby uzyskać trwały efekt, należy wykonać zabieg przypominający po ok. 6 miesiącach od zakończenia terapii.

Wskazania : opadająca, przesuszona skóra.

STYLAGE HYDROMAX

Stylage Hydromax to żel zawierający usieciowany kwas hialuronowy w połączeniu ze sterylną, całkowicie biodegradowalną i nietoksyczną substancją nawilżającą – sorbitolem. Produkt jest przeznaczony do przeciwdziałania przesuszeniu lub zwiotczeniu skóry o dużym nasileniu. Dzięki zawartości sorbitolu o silnych właściwościach przeciwutleniających i nawilżających produkt ten pomaga zatrzymać wilgoć w skórze, zapewniając tym samym właściwy poziom jej nawilżenia, a także ogranicza degradacje słabo usieciowanego kwasu hialuronowego. Zastosowanie tego produktu zapewnia błyskawiczne poczucie odświeżenia oraz długotrwałe działanie nawilżające.

Widoczny natychmiast, długotrwały efekt zdrowej i atrakcyjnej skóry. Nastepująca po pewnym czasie, optymalna odbudowa struktury skórnej.

Efekt zabiegu to : podwójne nawilżenie, długotrwały efekt pozabiegowy, rekonstrukcja skóry, działanie antyoksydacyjne.

Specjaliści troszczacy się o Twoje zdrowie

W leczeniu tej dolegliwości pomogą

[ESC] lub