LifeStyle 3 i LifeStyle 3i

Dopasowane do stylu życia użytkownika soczewki progresywne Lifestyle zapewniają optymalną korekcję wzroku i znacznie szersze pola widzenia niż tradycyjne soczewki progresywne.

Soczewki posiadają podwójną powierzchnię progresywną, która gwarantuje wyraźne                       i komfortowe widzenie na wszystkie odległości, a także łagodne przejścia od obszaru bliży do odległości pośrednich i do dali. Ponadto zintegrowana powierzchnia progresywna (Integrated Double Surface Design) eliminuje zniekształcenia obrazu oraz zapewnia szerokie sfery widzenia. 

W celu osiągnięcia satysfakcjonujących efektów leczniczych, szkła okularowe powinny być dopasowane do indywidualnych wymagań wzrokowych i prowadzonego stylu życia. Zaawansowane soczewki progresywne Lifestyle są dostępne w trzech wariantach konstrukcji           – Indoor, Outdoor i Urban. Wariant Indoor został stworzony z myślą o pacjentach, którzy spędzają większą część dnia w biurach i często korzystają z urządzeń elektronicznych. Natomiast soczewki Outdoor świetnie sprawdzą się w przypadku osób, które regularnie przebywają na świeżym powietrzu i prowadzą samochód. Soczewki LifeStyle 3 Urban to zbilansowany wariant, który zapewnia komfort widzenia na wszystkie odległości. Został przeznaczony dla pacjentów, prowadzących aktywny tryb życia. Soczewki Lifestyle 3 swoją wysoką skuteczność opierają na możliwości dopasowania soczewek do własnych potrzeb i codziennych aktywności, co gwarantuje uzyskanie optymalnej korekcji wzroku.

 

Informacje

Specjaliści troszczacy się o Twoje zdrowie

Pomogą Ci

[ESC] lub