JALUPRO® AMINOKWASOWA TERAPIA ZASTĘPCZA

Jalupro to innowacyjny preparat do wykonywania zabiegu mezoterapii, który przywraca sprężystość skórze oraz znacząco opóźnia proces starzenia. To wyjątkowo skuteczne rozwiązanie problemu wiotkiej skóry, pozbawionej blasku i elastyczności. Połączenie kompleksu aminokwasów oraz wysokocząsteczkowego kwasu hialuronowego głęboko nawilża i odnawia skórę, a także redukuje drobne bruzdy i zmarszczki.  

Wraz z wiekiem w organizmie zmniejsza się liczba fibroblastów, które odpowiadają za naturalną syntezę kolagenu oraz innych substancji odpowiedzialnych za jędrność skóry. Zawarty w Jalupro aktywny kompleks aminokwasów pobudza aktywność metaboliczną fibroblastów, stymulując tym samym produkcję kolagenu. Natomiast kwas hialuronowy w połączeniu z l-leucyną zapewniają optymalny stopień nawilżenia tkanek i wspierają proces bio-rewitalizacji skóry. 

Który zabieg JALUPRO wybrać?

Zabieg JALUPRO Classic polecany jest szczególnie dla osób młodych w ramach profilaktyki przeciwstarzeniowej. Starannie dobrane składniki przywracają skórze blask oraz zapobiegają utracie jej jędrności. Przyczyniają się także do redukcji widoczności blizn i rozstępów. Kompleks aminokwasów w połączeniu z kwasem hialuronowym zapewnia optymalny stopień nawilżenia tkanek. Zabieg JALUPRO HMW znakomicie sprawdzi się natomiast u osób po 40 roku życia z widocznymi oznakami starzenia się skóry. Poprzez stymulację kolagenu i odbudowę tkanki łącznej, niweluje zmarszczki i bruzdy oraz poprawia objętość skóry. 

PRZEBIEG ZABIEGU

Zabieg nie wymaga szczególnego przygotowania, powinna go jednak poprzedzać konsultacja z lekarzem. Na oczyszczoną i zdezynfekowaną skórę podawane jest znieczulenie w postaci kremu. Procedura mezoterapii wykonywana jest przy użyciu cienkiej igły, przy pomocy której dostarcza się odpowiednio dobrane substancje aktywne w głąb skóry. Zabieg Jalupro jest bezinwazyjny i bezpieczny, trwa około 30 minut. Ilość zabiegów ustala się indywidualnie w zależności od kondycji skóry, w celu osiągnięcia satysfakcjonujących efektów najczęściej zaleca się wykonanie 3-4 zabiegów w odstępach 7-10 dniowych (JALUPRO) oraz 3 zabiegów w odstępach 20 dni (JALUPRO HMW). 

 

 

 • skóra z widocznymi oznakami starzenia
 • worki i cienie pod oczami
 • nierównomierny koloryt cery
 • sucha skóra
 • utrata jędrności skóry
 • profilaktyka przeciwstarzeniowa

  Idealny dla osób, które zauważają u siebie utratę elastyczności i objawy starzenia, a skóra jest pozbawiona blasku i wymagająca dogłębnego nawilżenia.

  Zabieg można wykonać niezależnie od wieku i rodzaju skóry.

  • ciąża lub laktacja
  • stany zapalne i uszkodzenia mechaniczne skóry
  • nietolerancja jakiegokolwiek ze składników preparatu
  • choroby nowotworowe
  • zaburzenia w krzepnięciu krwi

    

    

   Zabieg nie wymaga szczególnego przygotowania, powinna go jednak poprzedzać konsultacja z lekarzem.

   Na oczyszczoną i zdezynfekowaną skórę podawane jest znieczulenie w postaci kremu. Procedura mezoterapii wykonywana jest przy użyciu cienkiej igły, przy pomocy której dostarcza się odpowiednio dobrane substancje aktywne w głąb skóry.

   Zabieg nie jest bolesny, można odczuwać delikatne mrowienie.

   Zabieg Jalupro jest bezinwazyjny i bezpieczny, trwa około 30 minut.

   Ilość zabiegów ustala się indywidualnie w zależności od kondycji skóry, w celu osiągnięcia satysfakcjonujących efektów najczęściej zaleca się wykonanie 3-4 zabiegów w odstępach 7-10 dniowych (JALUPRO) oraz 3 zabiegów w odstępach 20 dni (JALUPRO HMW). 

   Po zabiegu można wrócić do codziennych czynności, ewentualnie może się pojawić delikatny obrzęk lub siniak.

    

   Po zabiegu skóra może być zaczerwieniona i mogą być na niej widoczne małe uwypuklenia  — są to naturalne efekty iniekcji, które stopniowo ustępują w ciągu 3 dni.

   Przez dobę po zabiegu należy powstrzymać się od forsownych ćwiczeń fizycznych oraz masowania leczonego obszaru. Zaleca się także unikania ekspozycji na promienie słoneczne oraz stosowanie ochrony przeciwsłonecznej.

   STOSOWANE PREPARATY

   JALUPRO® classic

   JALUPRO® HMW

   STOSOWANE PROTOKOŁY ZABIEGOWE

   Jalupro® classic

   Jalupro® HMW

   Jalu COMBO

   Jalupro Strong Eye

   Jalu Toxin

   Jalu Plasma

   Specjaliści troszczacy się o Twoje zdrowie

   W leczeniu tej dolegliwości pomogą

   [ESC] lub