FRESH LIFT

Fresh Lift jest całkowicie nowym podejściem do nawilżenia, ujędrnienia, odmłodzenia skóry przy zachowaniu naturalnych rysów twarzy. Polega na połączeniu podczas jednej sesji dwóch preparatów o udowodnionym klinicznie działaniu rewitalizującym skórę. Preparat sieciowanego kwasu hialuronowego delikatnie napina i unosi skórę twarzy, a dodany do niego kompleks kwasu hialuronowego niesieciowanego i aminokwasów, idebenonu i witamin w sposób wielokierunkowy poprawia jej strukturę i wygładza zmarszczki, zwiększa elastyczność i jędrność. Podany do skóry przy pomocy kaniuli kwas hialuronowy, koenzymy, witaminy, glutation, nukleotydy jeszcze długo po zabiegu chronią skórę przed szkodliwymi czynnikami środowiska utrzymując ją w dobrej kondycji.

Zabieg polega na podskórnej iniekcji preparatu przy użyciu kaniuli. Na całą twarz jest od 2 do 4 miejsc iniekcji. Bezpośrednio po zabiegu można powrócić do zwykłych obowiązków – sporadycznie zdarzają się siniaczki związane z techniką podania preparatu, które ustępują samoistnie. W okresie po zabiegu zalecane jest spożywanie większej ilości płynów – stwarza to optymalne warunki dla rewitalizacji skóry.

Rekomendowana seria 3 zabiegów w odstępach 2-4 miesięcznych zapewnia spektakularne efekty estetyczne. Dokładna liczba zabiegów zależy jednak od rodzaju skóry, stylu życia, pielęgnacji pozabiegowej. Aby uzyskać trwały efekt, należy wykonać zabieg przypominający po ok. 6 miesiącach od zakończenia terapii.

Wskazania: opadająca, przesuszona skóra.

Kwas hialuronowy zawarty w preparatach chłonie wodę, gdy skóra jest odpowiednio nawilżona oraz oddaje wilgoć, gdy skóra wymaga nawilżenia np. przy wysokich temperaturach, w czasie opalania czy też przebywania w klimatyzowanych, suchych pomieszczeniach. Wchodzące w skład preparatu składniki wzmacniają ochronę skóry przed wolnymi rodnikami i chronią przed zbyt szybką degradacją naturalnych elementów skóry, zapewniając efekt długotrwałego nawilżenia.

Dzięki specjalnej technice podawania preparatu po zabiegu rzadko występują siniaki, obrzęki czy zaczerwienienia skóry.

Stosowane preparaty:

  • Restylane Vital – dla bardziej dojrzałej lub uszkodzonej przez słońce skóry
  • Restylane Vital Light – dla młodszej, mniej uszkodzonej lub delikatniejszej skóry

 

Umów się na zabieg
Specjaliści troszczacy się o Twoje zdrowie

W leczeniu tej dolegliwości pomogą

[ESC] lub