Uber Peel Pro to mieszanka wielu składników czynnych, która wnika w miejsca mikronakłuć po zabiegu  Dermapen. Specjalne związki buforujące zawarte w pilingu kontrolują, by substancje aktywne uwalniały się w głąb skóry powoli. Dzięki temu preparat jest skuteczny bez stosowania w nim wysokich i agresywnych stężeń kwasów. W efekcie naskórek zostaje odbudowany, w skórze następuje stymulacja kolagenu i elastyny. Dodatkowo zniwelowane zostają przebarwienia, a skóra zyskuje świeży, promienny wygląd.

W skład Uber Peel Pro wchodzą:
KWAS MIGDAŁOWY 25% – pobudza syntezę kolagenu, redukuje przebarwienia, kontroluje wydzielanie serum, leczy skórę skłonną do trądziku.

KWAS MLEKOWY 5%  – rozjaśnia skórę i silnie ją nawilża, złuszcza martwe komórki naskórka.

REZORCYNA 5% – działa keratolitycznie, redukuje widoczność blizn, idealna do skóry problematycznej i skłonnej do trądziku.

KWAS HIALURONOWY 5% – kompleks HylaFuse, dzięki trzem różnym wielkościom cząsteczek kwasu hialuronowego nawilża nawet głębokie warstwy skóry.

KWAS PIROGRONOWY 5% – wykazuje właściwości antyoksydacyjne i naprawcze, rozjaśnia przebarwienia.

KWAS KOJOWY 2% – silny inhibitor tyrozynazy, redukuje przebarwienia i zapobiega ich powstaniu.

RETINALDEHYD 0,1% – stymulator produkcji kolagenu w skórze, działa przeciwzmarszczkowo i przeciwzapalnie.

KWAS FERULOWY 0,5% – jeden z najsilniejszych antyoksydantów, chroni skórę przed działaniem czynników zewnętrznych, ujednolica koloryt skóry.

ARBUTYNA 5% – inhibitor tyrozynazy, redukuje przebarwienia.

TRIPEPTYD MIEDZIOWY-1 1% – stymuluje produkcję kolagenu, inicjuje procesy naprawcze skóry i przyspiesza jej gojenie.

NIACINAMID 5% – stymuluje proliferację fibroblastów, przyspiesza mikrokrążenie, natlenienie skóry i procesy naprawcze, działa przeciwzapalnie.

Efekty:
* wygładzenie zmarszczek
* rozjaśnienie skóry
* niwelowanie trądziku
* zwężenie porów
* niwelowanie przebarwień,
* wygładzenie tekstury skóry
* redukcja blizn i rozstępów
* stymulacja produkcji kolagenu

Umów się na zabieg
 • zmarszczki
 • wiotka skóra
 • skóra trądzikowa
 • przebarwienia
 • fotostarzenie skóry – skóra uszkodzona promieniowaniem UV
 • zmęczona, szara cera
 • stany zapalne i infekcje w miejscu zabiegowym
 • uszkodzenia mechaniczne skóry
 • doustna i miejscowa terapia retinoidami
 • nietolerancja jakiegokolwiek składnika preparatu
 • ciąża i laktacja
 • nowotwory

Zabieg rozpoczyna się dokładnym oczyszczeniem i dezynfekcją skóry. Następnie na twarz nakładany jest preparat dostosowany do indywidualnych potrzeb skóry. Kolejny etap zabiegu to mikronakłuwanie za pomocą urządzenia Dermapen. Po dokładnym nakłuciu całej twarzy na skórę nałożony zostaje piling UBER Peel PRO zawierający w składzie między innymi: 25% kwas migdałowy, 5% kwas mlekowy, 5% rezorcinol, 5% kwas hialuronowy oraz 5% kwas pirogronowy. Po upływnie 3 minut na twarz zostaje nałożona specjalna maska, która neutralizuje wcześniej nałożony peeling. Zabieg kończy nałożeniem na skórę specjalnego kremu.

Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, a kilka dni później może rozpocząć się delikatne złuszczanie naskórka. Zaleca się stosowanie preparatów łagodzących a także stosowanie kremu SPF50 przez około 2 tygodnie po zabiegu.

Specjaliści troszczacy się o Twoje zdrowie

W leczeniu tej dolegliwości pomogą

[ESC] lub